Виклик майстра по Львову 7 днів на тиждень: 9:00-21:00 тел.: 0676644394

ремонт пральних машин1

ВТОМИЛИСЬ ПРАТИ ВРУЧНУ? ЗАМОВЛЯЙТЕ РЕМОНТ В ДЕНЬ ЗВЕРНЕННЯ БЕЗ ВИХІДНИХ

Майстер ПО ТЕЛЕФОНУ визначить причину поломки. Використовуємо тільки ОРИГІНАЛЬНІ запчастини.

При виконанні ремонту нашим майстром – Виклик та Діагностика БЕЗКОШТОВНО!

ВАЖЛИВО!

Майстер самостійно виконує ремонт плати, що робить Ваш ремонт в рази дешевше. Адже більшість майстрів передають ремонт плат посередникам.

Навіть найсучасніша техніка коли-небудь виходить із ладу, і відразу постає питання – викинути або відремонтувати? Безумовно, спокуса купити нову пральну машину досить велика, особливо якщо ваша техніка пропрацювала не один рік. Проте хороша пральна машина коштує чималих грошей. Так навіщо переплачувати, якщо вирішити проблему можна без зайвих витрат?

ЧОГО НАЙБІЛЬШЕ ВИ ОЧІКУЄТЕ 

КОЛИ ВИКЛИКАЄТЕ МАЙСТРА:

 • Що майстер приїде в зазначений час, полагодить так, що не потрібно буде повторних втручань, як у випадку з іншими компаніями;

 • Бути приємно здивованим від того, як майстер акуратно все відремонтував, так ніби собі робив;

 • Що майстер сам купить всі запчастини, це зручно для тих хто не розуміє в цьому нічого і не хоче витрачати на це свій час;

 • Майстер пояснює що робить простою мовою – це важливо. При собі має все необхідне обладнання для роботи. В плані спілкування все адекватно і конкретно, ввічливо і по справі;

РЕМОНТУЄМО БУДЬ ЯКІ ПОЛОМКИ:
Ми можемо похвалитися одними з найнижчих цін на ринку серед майстерень у Львові

Перестав працювати мотор

Знос підшипників електродвигуна

Поломка системи впуску води

Засмічення зливного шланга

Несправність приводного ременя

Несправність плати управління

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ У НАС ПО ТЕЛЕФОНУ:

P.S. МОЖЛИВО ВИ І НЕ ЗАМОВИТЕ ПОСЛУГИ МАЙСТРА У НАС, ПРОТЕ ВИ ТОЧНО БУДЕТЕ ЗНАТИ В ЧОМУ ПРОБЛЕМА І СКІЛЬКИ ВОНИ КОШТУЮТЬ

Не секрет, що кожен із нас бажає не переплачувати за послуги і зберегти свій час. Тому наш майстер в телефонному режимі постарається максимально наскільки це можливо оприділити:

 • причину поломки пральної машини

 • надати інформацію про приблизні витрати на послуги ремонту

 • проконсультувати Вас про вартість деталей які будуть потрібні для ремонту

Проте не забувайте, що інколи просто не можливо по телефону зробити діагностику. Пов’язано це може бути з наступним: клієнт не може назвати якої фірми у нього пральна машина або ж ремонт досить складний і потребує технічної діагностики, яку в телефонному режимі здійснити не можливо.

ЦІНА РЕМОНТУ:

Щоб оцінити вартість роботи, обов’язково необхідно врахувати наступні фактори:

 • Складність поломки

 • Поточний стан пральної машинки

 • Вартість необхідних запчастин для ремонту

Отримати безкоштовну діагностику по телефону, а також дізнатись приблизну вартість ремонту

В 85% випадків ремонт відбувається в день звернення і Вам не потрібно довго очікувати на ремонт Вашої машинки.

НАЙПОШИРЕНІШІ ПРОБЛЕМИ, ЯКІ МИ ЛЕГКО ВИПРАВЛЯЄМО:

 • Машина стрибає:

Якщо Ви її тільки придбали, можливо не були зняті гвинти. Вони необхідні для фіксації бака машинки під час перевезення, хоч вони і не блокують барабан “намертво”, все ж серйозно заважають при роботі і призводять до підвищеного зносу основних вузлів. Якщо транспортувальні пристрої зняті, проблема може бути в установці. Пральні машинки досить “примхливі” і люблять ідеально рівну підлогу. Спробуйте покачати її руками. Якщо вона “кульгає” – значить, потрібно відрегулювати ніжки і зафіксувати їх в потрібному положенні контргайкою.

 • Вібрація при віджимі:

Можливі причини: нестійка опора на підлозі, вихід з ладу амортизаторів, ослаблення кріплення противаги або руйнування противаги, транспортувальний пристрій не знято, дисбаланс білизни, зносились підшипники.

 • Машинка стукає:

Тут швидше за все розбовталося кріплення противаги або сама противага почала руйнуватись. Сама ж противага являється важким блоком, який гасить вібрації і забезпечує стійкість пральної машини. Як правило він виготовляється з бетону або пластику. Бетонні противаги з часом можуть кришитися і руйнуватися. Однак, найчастіше виникають проблеми з кріпленням вони розбовтуються, виникає характерний стукіт (причому без скреготу) і вібрація. Необхідне регулювання чи заміна кріпильних болтів або і самої противаги.

 • Накип:

Як правило, причиною утворення накипу на нагрівальному елементі пральної машини є надмірна кількість розчинених у воді солей кальцію і магнію, а також вода, в якій міститься найдрібніший бруд. Ці солі відкладаються на ТЕНі і стінках бака пральної машини, а бруд зношує рухомі елементи впускного клапана, приводячи його в непридатність. Велика кількість подібного сміття потрапляє в пральну машину після профілактичних відключень води або ремонту водопроводу.

 • Зношення амортизаторів:

Зношення амортизаторів або демпферів. Основне завдання амортизаторів гасити коливання, які виникають в машинці на високих оборотах. Згодом амортизатори виходять з ладу. Прискорити цей процес “допомагає” перевантаження машини і нерівномірний розподіл білизни. Крім надмірної вібрації, пральна машина також може видавати характерний стукіт при віджиманні коли несправні амортизатори б’ються об корпус. Як правило їх два. І міняти їх потрібно обидва одночасно, щоб навантаження розподілялося рівномірно. В іншому випадку старий амортизатор вийде з ладу дуже швидко і Вам знову буде потрібна допомога фахівця.

 • Машина зависла:

Якщо пральна машина раптом зависла, відключити її з мережі. Є шанс, що повторне включення і запуск програми прання виправить становище. Якщо машинка зависає відразу після включення, проблема криється або в електроніці, або в пристрої блокування люка, або в призначеній для користувача помилці.

 • Не пере після набору води:

Причинами в цій ситуації може бути наступне: злетів ремінь приводу (якщо такий взагалі є); відбулася поломка в електродвигуні, тому не обертається барабан; перегорів ТЕН, а значить вода не нагрівається – прання не починається; виникла несправність в платі управління (трапляється рідко).

 • Вода не зливається:

Дана поломка найчастіше виникає через засмічення зливного шланга або сифона, до якого підключений зливний шланг, вода не проходить через пробку сміття і внаслідок цього залишається в барабані. Найбільш рідкісною причиною може послужити несправність або засмічення зливного насоса.

 • Не крутиться барабан:

Не рідко при даній проблемі барабан машинки без зусиль можна прокрутити самостійно, але своїми силами пральна машина не може його обертати. Найчастіша поломка, яка може викликати таку ситуацію – це несправність приводного ременя, його ослаблення. Або він зісковзнув і знаходиться в неправильному положенні. Якщо ремінь просто ослаб або зносився, то він просто прокручується. Тому барабан обертається погано.

 • Поганий віджим:

Перш за все, давайте розберемося з причинами, за якими білизна після закінчення циклу прання залишається мокрою: користувач вибрав неправильний режим прання, і через це пральна машина неякісно віджимала білизну; користувач поклав занадто багато білизни в барабан, що призвело до зниження якості віджиму; вийшов з ладу таходатчик двигуна, через що машина віджимає на низьких оборотах, а значить – неякісно; виникли проблеми зі щітками двигуна, внаслідок чого він не може розігнати барабан до потрібної швидкості; виникли дефекти в платі управління, через що програма завершується некоректно, і машина віджимає неякісно; вода з бака після прання не йде до кінця або повільно йде, значить, віджимання відбувається, але білизна знову намокає.

 • Не нагрівається вода:

Основні причини чому пральна машина не гріє воду: неправильне підключення пральної машини; неправильний вибір програми прання; перегорів ТЕН (трубчастий електронагрівач); несправний термостат (датчик контролю температури води); Несправний модуль управління (програматор).

 • Під пральною машиною вода:

Якщо ви виявили воду з-під пральної машини, то зазвичай це відбувається з таких причин: пошкодження або знос заливного шланга, або прокладок; пошкодження або знос зливного шланга. Але є й інші причини, по яких могла потекти вода. Наприклад, при фронтальній загрузці часто пошкоджується манжет люка. Пошкодити його може не застебнута блискавка або монета чи який-небудь твердий предмет, який випав з кишені під час прання. Заклеювати манжет марно, тому що манжет стискається і розтискається по ходу прання. Допомогти тут зможе тільки його заміна. Ще текти вода може  через пошкодження патрубків, вони знаходяться всередині машини і ремонту не підлягають, тільки заміні.

 • Пральна машина не включається:

Причинами може бути: поломка фільтра перешкод, проблеми з кнопкою включення машини, поломка системи блокування дверцят машинки, несправності модуля електроніки, проблеми з контактами електронних схем.

 • В пральну машину не поступає вода:

Якщо ви вибрали необхідну програму і включили її, але пральна машина не набирає воду, причина такого збою може бути не одна, а відразу декілька. Спочатку потрібно переконатися, що ви випадково не перекрили кран, регулює надходження рідини в барабан. Зробити це нескладно, оскільки зазвичай цей вентиль розташовується в місці підключення гумового шланга машинки до водопроводу. Крім того, подібний збій може бути спровокований нестабільністю напору. Якщо жодна з вищевказаних причин не підходить до вашого випадку, то цілком ймовірно, що ви просто не зачинили дверцята люка, через який завантажується білизна. При відкритих дверцятах техніка просто не включиться, оскільки спрацює своєрідний захист від потопу.

 • Пральна машина одразу зливає воду:

Причина, що приводить до подібного збою, може полягати в некоректному підключення зливу в каналізацію. Часто така несправність виникає після перестановки агрегату в інше місце. В даному випадку потрібно звіритися з інструкцією компанії-виробника. Важливо, щоб зливний шланг закріплювався вище рівня бака. Як правило, ця відстань становить близько півметра від підлоги. Це дозволяє попередити постійне витікання рідини в каналізаційну систему. Якщо після тривалої та успішної експлуатації пральна машина не набирає воду, причина може ховатися в серйозних поломках внутрішніх деталей. Бажано, щоб усуненням такого збою займався кваліфікований фахівець, оскільки для того, щоб дістатися до окремих елементів, необхідно розібрати майже всю пральну машину.

 • Пральна машина не відкриває двері:

По-перше, можливо залишилася злита вода в баку машинки. Навіть якщо наявність води візуально не видно через скло люка, вода може бути в невеликій кількості на дні. Але цієї невеликої кількості вистачає, щоб датчик рівня води блокував відкриття. По-друге, може бути, що дверці пральної машини заблокувалася через вихід з ладу замка кришки машинки. Найчастіше причиною може бути природний знос. Якщо не працює замок в пральній машині, то потрібно буде його або відремонтувати, або замінити на новий. По-третє, поломки датчика води якого модуля можуть стати причиною того, що дверцята пральної машини не хочуть відкриватися. Досвідчений майстер з ремонту пральних машин швидко і правильно зможе визначити в чому справа.

 • Пральна машина повністю не бере порошок з відсіку:

Основні причини: немає потрібного напору води. Перевірте поточний напір, відкрутивши повністю кран холодної води у ванній або на кухні; засмітилася сітка-фільтр на вході; несправний впускний клапан; несправна або засмічена форсунка подачі води.

Отримайте безкоштовну діагностику по телефону, а також дізнайтесь приблизну вартість ремонту зателефонувавши до нас!

РЕМОНТУЄМО ТАКІ ПРАЛЬНІ МАШИНИ ЯК:

Це не весь перелік марок машин, тому всі інші уточняйте у нас по телефону.