Виклик майстра по Львову 7 днів на тиждень: 9:00-21:00 тел.: 0676644394

чистка каналізації

Прочистка каналізації

ВИКОРИСТОВУЄМО ПРОФЕСІЙНЕ ОБЛАДНАННЯ – ЩО ГАРАНТУЄ ЯКІСНУ ПРОЧИСТКУ КАНАЛІЗАЦІЇ. 

 МАЙСТЕР БУДЕ У ВАС ДО ГОДИНИ ЧАСУ З МОМЕНТУ ЗВЕРНЕННЯ!

Працюємо цілодобово 7/24 по Львову і області 

Ми виконуємо прочистку каналізації такими способами:

  • прочистка каналізації тросом
  • механічна прочистка каналізації
  • пневматична прочистка каналізації
  • гідродинамічна прочистка каналізації

 

Які види засмічень бувають:

  • Механічне або побутове засмічення труб – це потрапляння в каналізацію одного великого предмета або декількох дрібних. Це також може бути тканина, папір, волосся та інше, що в свою чергу перешкоджає нормальній роботі системи.
  • Експлуатаційний засор – це відкладення жиру і вапняного нальоту на внутрішніх стінках каналізаційних труб в процесі тривалої експлуатації. Це неминучий процес і рано чи пізно доведеться приділити цьому моменту увагу.
  • Технологічний засор – це вже помилки проектування. Багато поворотів, недостатній діаметр труб, знос системи.

 

Переваги професійного прочищення:

Працювати можна з різними діаметрами труби (від 30 мм до 100 мм);
• Таке прочищення каналізації передбачає використання спеціального обладнання в комплексі з різними насадками, що дозволяє очищати труби різних діаметрів до ефекту «нової труби»;
• Не пошкоджується цілісність трубопроводу;
• При використанні гідродинамічного методу прочищення каналізації – потужний струмінь води видаляє всі відкладення в трубах;

ТІЛЬКИ У НАС ПРОЧИСТКА КАНАЛІЗАЦІЙНИХ ТРУБ ДІАМЕТРОМ: від 30 до 200 мм інструментами німецької та американської фірм.

Зверніть увагу, що засмічення каналізації рідко виникає в один день. Про неполадки повідомляє неприємний запах, булькання в трубах, недостатньо хороший стік води. Якщо ви помітили хоча б один з цих ознак – не варто затягувати.

Засмічення каналізації може виникнути і без Вашої вини, а в результаті помилок при монтажі каналізаційних труб, неправильних переходах і вигинах, а також при зносі системи каналізації. Нагромаджені нашарування в одному вигині труби, призводять до поступового накопичення відкладень в інших вигинах, які перебувають далі. Проблема не вирішиться сама.

Прочищення каналізації і засмічень Ви можете довірити нашим професіоналам – наші фахівці проводять прочищення каналізації за допомогою сучасних гідравлічних і механічних машин. Професіонали своєї справи в комплексі зі спец. технікою можуть творити чудеса. Ми очистимо ваші труби не тільки від жиру, піску, але і видалимо сторонні предмети.