Виклик майстра по Львову 7 днів на тиждень: 9:00-21:00 тел.: 0676644394

Відкриття дверей

Термінове відкриття замків – це ситуація, яка трапляється із нами рідко, але в самий невдалий момент. А причин такої ситуації може бути безліч: ви загубили або зламали ключ, раптово перестав служити старенький замок, заклинило двері або маленькі діти замкнулися випадково в квартирі. І нажаль самостійно вирішити таку проблему навряд чи получиться.

Куди зручніше і  надійніше звернутися до професіоналів своєї справи, які швидко відреагують на ваш дзвінок і гарантовано нададуть вам висококваліфіковану допомогу з розкриття замків дверей будь-якої складності.

Із досвідом і постійним вдосконаленням навиків нам вдається практично завжди залишати Ваші двері відкритими і не пошкодженими. Проте бувають дуже складні випадки коли дійсно внаслідок відкриття замка будуть незначні пошкодження. Але у цьому випадку якщо аварійне відкриття замка призвели до незначних пошкоджень, наш майстер може завжди це полагодити.

Також, ми пропонуємо заміну та ремонт замків.

Окрім дверних замків, ми також допоможемо Вам у відкритті сейфів. Ми відкриваємо сейфи із замками від простих до найскладніших. Використовуємо тільки сучасний інструмент, тому довіряйте таку справу тільки професіоналам.

 

З нашими фахівцями Ви забудете про неприємності, а усі несправності будуть усунені швидко і  якісно.